Przegapicie migrację - Michał Sternadel Przegapicie migrację

Światło: Zapal | Zgaś

Przegapicie migrację

Dodano: 15.03.2009, 18:15:24

Mam pewne plany co do migracji mojej strony internetowej oraz kilku witryn, które obsługuję na inne oprogramowanie. Obecny kelner, który znakomicie serwuje na tacy zarówno pliki statyczne, jak i dynamiczne troszeczkę się spasł. Cóż... Spaślakiem to on już był od dawna, lubi jeść pamięć ram oraz zabiera głównie cenny czas procesora, a w czasach, kiedy to ilość odwiedzin wzrasta, wraz z ilością treści, a przede wszystkim -- statycznych, plików graficznych, skalowalnych w czasie rzeczywistym, przez interpreter PHP, w kieszeni obecnego, hipopotamowego kelnera, te wartości są na wagę złota, odzyskiwanego z komputerowego złomu.

Na stanowisku roboczym w domu już przeprowadziłem z powodzeniem zamierzaną migrację, obecnie jestem w fazie powolnych (czas) testów wydajnościowych oraz testów stabilności konfiguracji i oprogramowania. Nie przesadza się starych drzew, ale skoro blisko milion domen internetowych na świecie jest obsługiwane przez bardzo wydajne i mało pazerne na zasoby oprogramowanie... Miliony much nie mogą się mylić -- rzekł podniecony własnym pomysłem profesor biologii -- kupa jest smaczna.

Jeżeli więc ochota mnie nie nie opuści w najbliższym czasie, w przeciągu kilkunastu dni, mój blog będzie leżał na tacy chudziutkiego kelnera -- engine x, stworzonego przez Игора Сысоева. Oby tylko w miarę upływu godzin uptime'u ów kelner nie zjadał niesionych ze sobą dóbr i nie przytył zbytnio....


Dodaj komentarz

Szybki kontakt:

Pozostaw zółtą karteczkę-wlepkę pod adresem:
Kraków, ul. Pawia 3 z id: #776AFFDA# oraz wiadomością. Jak nie zginie -- odczytam.

Ostatnie fotografie


Paproć
Paproć

Grzyb
Grzyb

  Więcej...