Litości! - Michał Sternadel Litości!

Światło: Zapal | Zgaś

Litości!

Dodano: 04.09.2008, 16:58:31

Od kilku dni atakują mnie informacje o nowej przeglądarce, która pojawiła się na rynku. Z początku był przeciek, potem potwierdzenie, potem potwierdzenie potwierdzenia, że nie przeciekło, potem oficjalnie, mniej oficjalny test, potem informacje o licencji, którą każdy czyta, potem dziury, luki, załatane luki, testy acid, funkcje... Ludzie! Podejrzewam, że nawet radio ma ryja już samo o tym trąbi i każda szanująca się moherowa babcia już wie czym jest ten Chrome. Dla tych co nie wiedzą, odsyłam tym razem do wikipedii lub którejkolwiek z nieskomercjalizowanych encyklopedii.

Za chwil parę, kiedy tylko jakiś pracownik Google puści gaz, dowie się o tym cały świat, po stokroć!

I na dodatek -- po co robić reklamę? Skoro każdy, kto korzysta z wyszukiwarki zauważy nowość podlinkowaną na stronie głównej?


Dodaj komentarz
Komentarze (1)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników witryny Michała Sternadela. Witryna Michała Sternadela nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
#1
Data utworzenia:05.09.2008, 16:56:34
Autor:Webster
Treść:Aaa nie każdy, bo ja nie ogladam strony glownej google, poniewaz Opera mnie do tego nie zmusza :) A w wynikach wyszukiwania juz nie ma informacji. Co do samej przegladarki: chrosyfiasta. Beta nie beta: mogli dopracować to, zanim pokażą takiego brzydala, ktory nie umie sie normalnie uruchamiac :)

Szybki kontakt:

Pozostaw zółtą karteczkę-wlepkę pod adresem:
Kraków, ul. Pawia 3 z id: #776AFFDA# oraz wiadomością. Jak nie zginie -- odczytam.

Ostatnie fotografie


Paproć
Paproć

Grzyb
Grzyb

  Więcej...