Zmieść na szufelkę - Michał Sternadel Zmieść na szufelkę

Światło: Zapal | Zgaś

Zmieść na szufelkę

Dodano: 09.10.2008, 20:07:45

Kolejna intryga uknuta przez Rząd: Wykorzystać, rozpalić marzenia, porzucić, zapomnieć i w finale użyć zmiotki. Ale czy już, czy wszystko, do czego miał być wykorzystany zostało już zrobione, skończone? Czy na pewno nie przyda się jeszcze do czegoś? Może jeszcze nie zrozumiał, że nasza ręka porusza nim jak pionkiem w partii szachów, w której przegra?

Jest jeszcze kilka kwestii nie spełnionych, instalacja oprogramowania, które potrzebne będzie do pracy, konfiguracja systemów, aby działały sprawnie do czasu, aż znajdzie się innego frajera, który będzie zarządzał tym burdelem. Przetrzymajmy go w niepewności jeszcze kilka dni, może tygodni, jest szansa, że jednak jak zawsze -- zrobi, że nie odejdzie, a my zaoszczędzimy na nowego Mercedesa i przez kilka jeszcze dni, będziemy przenosić karty w pasjansie, jak to robimy codziennie.

Uda się -- nasze wcześniej przeprowadzane testy oraz prowokacje zawsze kończyły się sukcesem, chodził jak w zegarku, napędzany kawą, wyśnionymi marzeniami, które (na Zeusa) mogłyby się kiedyś spełnić. Marzył o Voodoo. Popracował na czarno -- kupił Voodoo2. Marzył o laptopie. Popracował na czarno, los dał mu starego laptopa. To nie wystarczało... Marzenia stały się zbyt cenne, sprzedał je wszystkie, zostawiając jedynie jedno, najskrytsze. Stara się jak może. Idiota -- jeszcze nie wystarczyło mu to, co przeżył. Teraz wierzy, że ktoś mu pomoże.

Może dajmy mu jakiegoś pionka, pomocnika. Przecież we dwoje raźniej oraz szybciej. Jutro złożę podanie do starego, w piątki jada na mieście frytki, jest w dobrym humorze. Nieśmy trochę radości naszym kukłom, żeby jeszcze wierzyły, że są potrzebne. Chyba czas już najwyższy przetestować wersję "free evaluation" mosix'a. Zanim to jednak nastąpi, musi wymarzyć sobie coś na klaster. Jak znajdzie, przypomnimy mu, że kiedyś chciał robić to szybciej.


Dodaj komentarz

Szybki kontakt:

Pozostaw zółtą karteczkę-wlepkę pod adresem:
Kraków, ul. Pawia 3 z id: #776AFFDA# oraz wiadomością. Jak nie zginie -- odczytam.

Ostatnie fotografie


Paproć
Paproć

Grzyb
Grzyb

  Więcej...