Admin też człowiek? - Michał Sternadel Admin też człowiek?

Światło: Zapal | Zgaś

Admin też człowiek?

Dodano: 08.04.2008, 02:08:20

Często słyszy się powiedzenie: Admin też człowiek, kiedy to przemęczony zarywaniem nocy osobnik zapomni wstawić przecinka w pliku konfiguracyjnym, nie sprawdzając już ostatni raz, czy wszystko działa jak należy -- przecież działało przy przedostatnim sprawdzeniu, idzie spać. Rano słyszy cytat, po czym pośpiesznie naprawia błędy przemęczenia.

A ja zapytam: Cóż to za człowiek z tego admina, skoro tak bardzo ignoruje prośby swoich użytkowników? Cóż to za człowiek z tego admina, który bestialsko filtruje treści pobierane przez http? Cóż to za człowiek, który bezkarnie blokuje portal nasza-klasa.pl oraz wyłącza youtube.com? I wreszcie: Za kogo się on uważa, blokując gadu-gadu? Za boga?

-- Działa ci naszaklasa?
-- Nie!
-- Te! Proszę pana, czy jest Internet?
-- Jest.
-- Dziwne, bo mi się nie może połączyć z gadu-gadu, a onet chodzi.

I chciałoby się rzec jednak, że ów admin, co też człowiekiem jest zagubił swoje człowieczeństwo, zawładnęły nim możliwości własnoręcznie dopieszczanych skryptów, systemów operacyjnych i kabli. I chciałoby się rzec, że ów admin to bydle wstrętne, nie zważające na chęci poznawania wiedzy przez użytkowników, którzy szukają jej na blokowanych portalach. W niwecz rozpacz, w niwecz płacze, uśmiechy na wpół rozebranych, prawie pełnoletnich dziewcząt... Niezłomny ten admin w swej decyzji. Niezłomny, ale zawsze otwarty na kontrargumenty.

Tak więc czekam, moi użytkownicy na coś z jajem i sensem, co może przekona admina ze skał do zmiany decyzji.


Dodaj komentarz
Komentarze (1)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników witryny Michała Sternadela. Witryna Michała Sternadela nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
#1
Data utworzenia:16.04.2008, 21:34:49
Autor:Kossak
Treść:A w zyciu nie zmieniaj Pan swojej decyzji! NK, GG YT w XIV LO tylko przeszkadzaja i rozpraszaja.

Szybki kontakt:

Pozostaw zółtą karteczkę-wlepkę pod adresem:
Kraków, ul. Pawia 3 z id: #776AFFDA# oraz wiadomością. Jak nie zginie -- odczytam.

Ostatnie fotografie


Paproć
Paproć

Grzyb
Grzyb

  Więcej...